Bursa Petek Temizlemekombi petek bakımıPetek Temizliği Yaptırın, Kışa Hazır Girin!

27 Eylül 2018by yonetici

bursa petek temizleme, kombi bakım servisi

Bu kış da yüksek fatura ödemenize gönlümüz razı olmuyor! Siz de Petek Temizliği Yaptırın, hem tasarruf edin hem daha çok ısının.

 

bursa petek temizleme servisi ile tasarruf edin

 

PETEK TEMİZLEME HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR?

Evde Petek Temizliği Ne Kadar Zaman Alır?
Bursa Petek Temizleme firması olarak,  petek temizliği uygulaması normal bir daire için (6 peteğe kadar) 1 saat sürede yapılmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Yapılırken Ortam Pislenir Mi?
Petek Temizleme Bursa firmamız, her geçen yıl teknolojiye uygun makine ve cihazları araştırarak ve kendini geliştirerek mekanlarda kesinlikle pislik ve zarar oluşmamasına itina gösterir.

Kombi Petekler Ne Kadar Sıklıkla Temizlenmeli?
Mekanlarda ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan petek ve kombilerin temizliği ve bakımı 2 yılda bir yapılmalıdır.

Yerden Isıtma Tesisatı Temizliği Yapıyor musunuz?
Petek temizliği ve kombi bakımında uzman firmamız, yerden ısıtma tesisat sistemlerinizin temizliğini de yapmaktadır ve uzman ekibimiz tarafından sadece yerden ısıtmaya uygun makina ile işlem yapılmaktadır.

Bursa Petek Temizleme Fiyatı ve Bursa Kombi Bakım Fiyatları Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?
Firmamız petek temizliği, kombi bakımı ile ilgili fiyatları her geçen yıl piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir.

Firmanız Hangi Bölgelere Hizmet Vermektedir?
Firmamız Bursa Merkez İlçeleri, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Görükle semtlerine hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleriniz Nedir?
Firmamız, petek ve kombi bakımı, kalorifer petek temizleme, yerden ısıtma tesisat temizleme işlemleri için uzman ve deneyimli tesisat ustaları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 

bursa petek temizleme temizlikten önce temizlikten sonra

Mekânlarımızda ısınma ihtiyacını karşıladığımız kombi, petek ve tesisatlar zamanla suya maruz kalmasından dolayı içlerinde kireç, çamur ve yabancı maddeler oluşur. Bu yabancı maddeler zamanla sistemde çoğalarak suyun rahat dolaşmasına engel olur. Sistem rahat çalışmadığı için verim düşer. Bu yüzden sürekli kullanılan özellikle de içinden su geçen sistemler, mutlaka bakıma ihtiyaç duyar. Petek temizleme, kombi bakımı bu gibi durumların yaşanmaması için önemlidir.

Doğalgaz ile çalışan bu sistemlerin zamanla kirlilik ve tozdan dolayı randımanı düşer ve evde yaşayanların güvenliği de ön plana çıkar. Bu tür sistemlerin yılda bir defa mutlaka kontrol edilmesi gereklidir. Zamanla kullanılan ısıtma sistemleri petek, kombi, yerden ısıtma tesisatları ne kadar temiz olursa randıman o kadar artar. Petek temizliği yapılması için öncelikle işi bilen ustaya ihtiyaç vardır. Ayrıca ekipman ve kullanılacak cihazlar da önemlidir. 10 bar basınçlı bir makina ile tesisatta temizlik yapan usta evinizi mahvedebilir bu yüzden işi uzman bir ustanın yapması gerekir. Firmamızın kullandığı ekipman ve cihazlar tamamen italyan menşeilidir.

Temizlik yapılacak dairede her zaman kimyasala gerek kalmayabilir. Bu yüzden kimyasal kullanmadan farklı bir teknik kullanılarak temizlik yapmaktayız. Temizlikte kullanılan kimyasallar mutlaka tesisatta kalır ve sistem çalışmaya başladığı andan itibaren sistemde gezer ve zarar vermeye başlar. Firmamız tafafından ilk yıllarda ilaç (kimyasal) tercih edilmiştir fakat zamanla kimyasalın zararının fark edilmesi sonucu temizlikte kimyasal kullanımını bıraktık ve Bursa’da sadece bizim firmamız tarafından kimyasal madde kullanmadan çift yıkama sistemiyle temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz ve müşterilerimiz kombi ve tesisatlarında hasar oluşmadan mutlu bir kış geçiriyorlar.

Sonuç olarak firmamız, yaklaşık 15 yıldır bursa petek temizleme hizmeti vermektedir. Gün geçtikçe yeni cihaz ve tekniklerle kendini yenileyen, müşteri memnuniyetine mutlaka önem veren, işlem bittikten sonra mutlaka müşterileri takip ederek ısınma problemi gidene kadar uğraş veren, mutlaka kazancının karşılığı hizmeti vermek için çaba harcayan, kış günlerinde mutlaka tasarruf ve verim elde etmek için gerekli işlemleri yerine getiren, fazla harcanan enerjiyi azaltan, doğalgazı ortak milli gider olarak kabul eden ve ülkesinin tasarrufu için gerekli olan çaba ve hizmeti bir memleket borcu olarak gören, harcanan her kuruş sermayeyi bu ülke için ortak girdi olarak kabul eden ve en önemlisi de bir insanı mutlu ettiği zaman huzurlu olan bir düşünceye sahiptir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Call Now Button