HomeGİDER AÇMA

BURSA GİDER AÇMA

https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/bursa-mutfak-gideri-acma-lavabo-tikanikligi-acma-lavabo-acma.png

Bursa Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma artık kırmadan, yapınıza hiç hasar vermeden gerçekleştiriliyor. Günümüzde son teknolojiyle üretilen özel kanal açma makineleri ve tıkanıklığın yerini tespit eden cihazlar bulunmaktadır.

https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/bursa-kanalizasyon-ariza-kanalizasyon-acma-bursa.jpg

Bursa Kanalizasyon Arıza – Kanal Açma

Bursa Gider Açma Ustası olarak teknolojik makineler ile sağladığımız hizmetlerden biri de kanalizasyon görüntüleme ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Evinizin veya işyerinizin hiçbir yerini kırmadan, wc, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makine ile açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.

https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/klozett.png

Bursa Klozet Tıkanıklığı Açma

Cihaz ile tıkalı tuvalet bulma işleminde teknolojinin son tasarımı cihazlar boruların tıkalı olan bölgesini gördüğü için nokta atışla buluyor, temizliyor ve tuvalet açma bu sayede yapılıyor.

https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/banyogider.png

Bursa Banyo Gideri Açma

Banyo gideri tıkanıklığı, evlerde, işyerlerinde, ofislerde kısacası insanın olduğu her yerde sık sık karşılan durumlardan biridir. Banyo gideri tıkanıklığı, lavabo, klozet, küvet, duşakabin vb. kullanım alanlarının giderlerinde oluşabiliyor.

https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/bursa-tuvalet-tikanikligi-acma-300x200-1.png

Bursa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletler, tuvalet kağıdı, kadın pedi, sigara izmariti, gibi atıkların boruların ek yerlerinde birikmeleri ve en sonunda boruları tıkamaları veya tuvalet pis su giderinin eğiminin yanlış verilmesi gibi nedenlerle tıkanıyor.
Cihaz ile tıkalı tuvalet bulma işleminde teknolojinin son tasarımı olan cihazlar boruların tıkalı olan bölgesini gördüğü için nokta atışı yapıyor, temizliyor ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemi bu sayede kolaylıkla yapılıyor.

https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/giderrr.png

Bursa Gider Açma

Bursa Gider açma işlemlerinde temiz su giderlerini açmak pis su giderini açmaktan daha kolay olsa da pis su bulma işlemlerinde günümüzde kameralı ve robotlu cihazlar kullanıldığı için pis su açma eski zamanlara ve klasik yöntemlere göre daha kısa zamanda ve daha ekonomik olarak yapılıyor.

Call Now Button