Bursa Petek TemizlemeBursa Petek TemizliğiUzmanından Bursa Petek Temizleme Hizmetleri

13 Haziran 2017by yonetici
https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/bursa-petek-temizleme-nilufer-osmangazi-yildirim-petek-temizligi-servisi-768x1024.jpg
Özellikle şehirlerde artık ısınma ihtiyacını soba ile karşılayanların sayısı yok denecek kadar azaldı. Hemen her ev ve iş yerinde her alanda petek bulunmaktadır.

Özellikle şehirlerde artık ısınma ihtiyacını soba ile karşılayanların sayısı yok denecek kadar azaldı. Hemen her ev ve iş yerinde her alanda petek bulunmaktadır. Peki ısınmak için kullandığımız peteklerimize gerekli önemi veriyor ve peteklerimiz için petek temizliği yaptırıyor muyuz?

Bursa Petek Temizleme olarak peteklerinizi evlerinizde ya da işyerlerinizde en uygun ekipman ve işinin uzmanı çalışanlarımızla en iyi şekilde temizliyor ve ilk günkü gibi tertemiz hale getiriyoruz.

PETEKLER NE ZAMAN TEMİZLENMELİ

Kullanmakta olduğunuz peteklerin alt veya üst kısımlarında ısınmayan bölgeler varsa, musluklardan az ya da hiç su gelmiyorsa, siyah veya koyu kahverengi pis su geliyorsa, kombiniz normale göre sesli çalışıyor ya da sıcak suyunuz düzensiz olarak geliyorsa, en son petek ısınmıyor ya da yerden ısıtma sistemlerinde bölgesel ısınma problemleri yaşanıyorsa petek temizliği vakti gelmiş demektir.

PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Bursa Petek Temizleme olarak işin uzmanı olan ustalarımız evinize gelerek öncelikle peteklerinizin kontrolünü yapıyor, kirlilik durumunu tespit ediyoruz. Peteğiniz sökülerek makinemize monte ediyoruz. Pis su ve diğer kalıntılar boşaltılarak, özel kimyasal ürünümüz ile temiz su gelene kadar petekleriniz temizlenir. Kombi temizliği, yapılarak peteklere temiz su basılır ve havaları alınır. Minumum 2 saat süren bu süreçten gerekli tüm bakımlarınız yapılmış olur.

PETEK TEMİZLİĞİ NE SAĞLAR?

Temizleme zamanı gelmiş olan petekleriniz yeteri kadar ısınmayacağı için ve yaşam alanınızı ısıtmayacağı için daha fazla kombi yakmak zorunda kalıyorsunuz. Bunun önüne geçmek ve maddi olarak tasarruf yaparak daha iyi ısınabilmek için peteklerinizin temizlenmesi gerekmektedir.

Ayrıca, zamanla kirlenmiş olan petekleriniz sürekli kötü koku yayacağından yapılacak temizlik ile kötü kokulardan da kurtulmuş olacaksınız.

Daha birçok avantajı olan petek temizliklerinizi yaptırmak için tecrübeli ve işinin uzmanı firmamız ile https://bursadapetektemizleme.com adresimiz üzerinden ve telefonlarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Call Now Button