Bursa Petek TemizlemeIsıtmayan petekleriniz mi var? Dert etmeyin.

10 Ağustos 2017by yonetici
https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/bursa-petek-temizleme-bursa-petek-temizligi-radyator-temizleme-kombi-bakimi-25.jpg

Isıtmayan petekleri dert etmeyin! Bursa Petek Temizleme Firmanız Hizmetinizde!

Özellikle şehitlerde lüks yaşamın bir parçası haline gelen kombi ve petekler şık görüntüleriyle de göz dolduruyor. Bu ısıtma sistemleri çevre dostu olması, kolay kullanım ve şık bir görünüm gibi avantajlarının yanında dezavantajları da beraberinde getiriyor. Kombi ve petekler doğalgaz sobalarına göre evimizi daha zor ısıtıyor. Hatta yüksek faturaları göze alıp soğuk kış günlerinde kombimizi düşük seviyede 7 gün 24 saat çalıştırıyoruz. Genellikle küçük çocuğu olan anne ve babalar bu yöntemi izliyorlar.

3 yaşında bir çocuk babası olarak kendi adıma konuşmak gerekirse kış günleri ılık kalması için kombimizi gündüz 2 seviyesinde çalıştırıyor, akşam üzeri işten gelince de seviyeyi 3’e bazen 4’e yükseltiyoruz. E peki çok mu ısıtıyor? Hayır. Bazen 15-20 dak. içinde koca bir oturma odasını sıcacık yapan doğalgaz sobalarını aradığımız oluyor ama yine de kombi ve peteklerimizden vazgeçemiyoruz. Çünkü günümüzde petekler modern evlerdeki konforun bir parçası haline gelmiş durumda.

Peki yüksek faturalardan ve peteklerin az ısıtması sorunundan nasıl kurtulacağız? Özellikle bebek olan evlerde ayda 500 – 600 TL gibi yüksek faturalardan kurtulmanın bir çözümü yok mu? Elbette var. Eğer bu yazıyı okuyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi size hem cebinize, hem de evinize iyi gelecek bir yöntemden bahsedeceğiz.

Basınçlı su ile petek temizleme ve kombi bakımı, nasıl mı?

Bizi arayın, uzman petek temizleme ustalarımız evinize gelsin. Özel donanımlı ekipmanımız ile temizlenen petekleriniz çamur, kir ve katmanlardan arındırılarak ilk günkü gibi ısıtmaya başlasın. Siz de soğuk kış mevsiminde sıcacık evinizde oturmanın tadını çıkarın.

Call Now Button