Bursa Petek TemizlemePetek Temizleme İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

6 Ağustos 2017by yonetici
https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/bursa-petek-temizleme-petek-temizligi-1.jpg

Önceleri modern petek temizleme makina ve cihazları yoktu. O zamanlarda petekler ellle  sökülür, banyoya götürülür, su basılırdı. Yağ diye bahsedilen koruma ilacı peteklerden gider ve sonrasında da zamanla petekler denilirdi. Fakat günümüzdeki petek temizleme işlemleri esnasında tüm petekler yerinden sökülmez. Sadece petek temizleme makinası montajı için peteklerden biri veya havlupan yerinden sökülür.

Petek temizleme işlemlerinde gerekli tüm modern teknik ekipmana sahip olan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Petek temizleme işlemlerinde makina kadar kullanılan kimyasal maddenin kalitesi ve kullanım miktarı da önem taşımaktadır. Burada kirlilik durumuna göre kimyasal dozaj ayarı yapılmalı ve dengeli bir kullanım sağlanmalıdır. Bursa petek temizleme firmamız uzun yıllardır sektördeki bütün ilaç, kimyasal, makina ve teçhizatları araştırmış, uygulamalarını gerçekleştirmiş ve en uygun malzeme, makina ve ekipmanları tercih etmiştir.

Petek temizliği sektöründe her geçen gün yeni firmalar, yeni şahıslar, yeni makina ve kimyasallar ortaya çıkmaya başladı. Kapıcı, nalburcu, elektrikçi ve buna benzer mesleklerde görev yapan kişiler de petek temizleme sektörüne girdiler. Yanlış yapılan petek temizleme uygulamaları, ilgili kombi petek tesisatı için uygun olmayan kimyasal, makina ve ekipman kesinlikle tesisatınıza ve kombinize zarar verir.

İhtisasını bu alanda yapmış Bursa petek temizleme firması olarak, kombi petek bakımında işini en iyi şekilde yapan uzman ekibimizle faaliyet göstermekte ve herkesin uzmanı olduğu ve bildiği işi yapması gerektiğine inanmaktayız.

Petek temizleme işlemi bittikten sonra, tesisata ve peteklere nötralize veya koruma adı altında bazı ilaveler de yapılmaktadır. Bize göre bu uygulamalar da yanlıştır. Karşılaştığımız bazı durumlarda bunun farkına vardık. İlave edilen o kimyasallar tesisata, peteklere, kombiye kesinlikle zarar vermektedir. Zarar vermez diyen de yalan söylemiş olup, sizi ve kendini kandıracaktır.

Bizim benimsediğimiz ve tatbik ettiğimiz petek temizleme işlemi, yılların tecrübesine dayanan, klasik yöntemlerden farklı ve çözüm odaklı bir sisteme dayanmaktadır. Bunu da evinize veya işyerinize geldiğimizde size ayrıntılı olarak anlatmaktayız.  Petek temizleme işlemlerinde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Call Now Button