https://www.bursadapetektemizleme.com/wp-content/uploads/bursa-petek-temizleme-servisi-1.jpg

Evlerimizde ya da işyerlerimizde kullandığımız kalorifer peteklerinde zamanla kirlenme olmakta ve kalıntılar sonucunda kalın bir tortu tabakası ortaya çıkmaktadır. Böyle bir durumda ısınma kalitemiz düşmektedir.

Evlerimizde ya da işyerlerimizde kullandığımız kalorifer peteklerinde zamanla kirlenme olmakta ve kalıntılar sonucunda kalın bir tortu tabakası ortaya çıkmaktadır.Böyle bir durumda ısınma kalitemiz düşmektedir. Ayrıca kombimizin doğru çalışması engellenmektedir. Bursalılar, kullandığınız peteklerinizde gerekli temizliği yaptırarak hem %40’a kadar yakıt tasarrufu sağlayabilir hem de ısınma problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Her yıl yada maksimum iki yılda bir kere mutlaka petek bakımı yapılması tavsiye edilmektedir.

Bazıları profesyonel ve ayrıntılı bakım yerine petekler üzerinden havasını alarak ısınma problemlerinden kurtulacağını zanneder. Oysa ki yeni sistemlerdeki bölgesel ısınma problemleri dışında peteklerin havasını almanın hiçbir faydası olmamaktadır. Bakım için para harcamaktan kaçınanlar ödedikleri yüksek faturalar ile toplamda çok daha fazla bedel ödemek zorunda kalmaktadırlar. Yüksek fatura ödemenin yanında ısınma problemi çekmeye devam ederler.

Bursa Petek Temizleme olarak 7 gün 24 saat Bursalıların hizmetinizdeyiz. Petek temizleme Bursa için artık büyük bir sorun değil.

Hangi önlemi alırsak alalım kullandığımız ısınma sisteminin içerisinde zamanla pislik tabakası oluşmasını engelleyemeyiz. Kullandığımız sularımızdaki kireç ve diğer kimyasallar bu duruma neden olurlar. Peteklerimizde oluşan kirli tabaka nedeniyle ne yaparsak yapalım yeterli ısıyı yakalayamayız. Yeterli ısıya ulaşmak isteyen kombimiz de sürekli çalışmak zorunda kalır.

Yapılacak profesyonel bir temizli ile ısınma sisteminizin ilk gün ki gibi tertemiz olması ve yüksek sıcaklıklara ulaşmanız mümkündür. Isınma sistemi sektöründe uzun süredir hizmet veren Bursa Petek Temizleme, işinde uzman ustaları, kaliteli işçilik ve güler yüzlü hizmet ile sizlerin ayağına kadar gelerek ekipmanlarınızın temizliğini yapmaktadır.

İNŞAAT ALANINA ÇEVİRMEYİN

Bursa Petek Temizliği konusunda çok daha şanslı. Neden mi? Bizler petek temizleme yapayım derken evlerinizi ya da yaşam alanlarınızı inşaat alanına çevirmiyoruz. Bakım yaparken kesinlikle peteklerinizi (radyatörlerinizi) tamamen sökmüyoruz. Yerlerinizde, duvarlarınızda herhangi bir kirlenme olmadan en iyi ekipman ve kaliteli işçilik ile hizmet veriyoruz ve sizlerin de yüzlerinizi güldürüyoruz.

FAZLA PARA ÖDEMEYİN

Bursalı vatandaşlarımıza kaliteli ve dürüst hizmeti makul fiyatlarla ayaklarına kadar getiriyoruz. Paranızı ne kadar zor kazandığınızın farkındayız. Parasını sokağa atmak istemeyenler bizimle irtibata geçmek için 0535 937 09 50 nolu telefonumuzu arayabilir ya da https://bursadapetektemizleme.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Call Now Button